KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12815028
nr 1281 5028
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1971. Motivet: 27x34,5cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 20:20:09
150 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr